Budo

wnictwo

strony budowlane

 
Katalog firm budowlanych Mapa katalogu Kontakt
Materiały budowlane - katalog

Budownictwo - Katalog stron

Dodaj stronę
     

Statystyki

 
 
Usługi budowlaneStrona główna
     
     
 

Kategorie

Irtrans24.pl

http://www.irtrans24.pl

Dodano: 10-01-2018

Irtrans24.pl

Irtrans oferuje wywóz gruz i odpadów budowlanych. Obsługujemy wywóz gruzu oraz odpadów budowanych. Nasza oferta obejmuje: kontenery na odpady budowlane - posiadamy szeroką gamę kontenerów na gruz i odpady budowlane oraz odpady gabarytowe. posiadamy kontenery o pojemności 2m3, 5 m3, 7m3, 15 m3 oraz 36 m3. worki big bag na gruz - posiadamy big bagi o pojemności 1 m3 oraz 2,5 m3 wywóz gruzu w workach - jako jedna z nielicznych firm w tej branży podejmujemy się wywozu gruzu pakowanego w worki o wadze do 50 kg, wraz z wyniesieniem ich z mieszkania (także w budynkach bez windy). wynoszenie gruzu w workach. Działamy na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach. Nasza oferta jest skierowana zarówno do dużych jak i małych firm. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez czat na naszej stronie www.

Oceń stronę:

Tagi

Katalog stron budowlanych

Zapraszamy do bezpłatnego zgłaszania witryn Państwa firm budowlanych, dzięki wpisowi w naszym katalogu zyskacie Państwo bezcenną reklamę, która jest niezbędna do zaistnienia w Internecie.

Dodaj swoją strone do katalogu
Sprzęt AGD - katalog
           
     

Polecamy

Ranking stron

Kostka granitowa Gdańsk

śr. ocena: 4.94 oceniany: 1005 razy

Okna i Drzwi

śr. ocena: 4.88 oceniany: 790 razy

Wykończenia wnętrz Gdańsk

śr. ocena: 5 oceniany: 640 razy

ABC-Remonty glazura Oleba.pl

śr. ocena: 4.95 oceniany: 528 razy

Ocena energetyczna budynków

śr. ocena: 4.9 oceniany: 330 razy

Zobacz cały ranking

       
 
 
     

Nasza baza firm budowlanych jest unikalnym zbiorem witryn opartym na autorskim oprogramowaniu. Dzięki naszej wytężonej pracy oraz Państwa wartościowym wpisom uzyskacie efektywną reklamą dla własnej firmy - Budownictwo, firmy i usługi budowlane w sieci.

Katalog Budowlany