Budo

wnictwo

strony budowlane

 
Katalog firm budowlanych Mapa katalogu Kontakt
Materiały budowlane - katalog

Budownictwo - Katalog stron

Do najważniejszych zalet naszego katalogu stron można zaliczyć to, iż wpisy można zgłaszać zupełnie za darmo w szerokim zakresie tematycznych kategorii, katalog odporny jest na wszelkie automaty potrafiące zaśmiecić stronę. Ponadto bacznie pilnujemy porządku w naszym zbiorze witryn, aby akceptowany były wyłącznie strony w tematyce budowlanej. Na tym nie kończymy, w sposób ciągły nasz katalog jest promowany w Internecie zapewniając Państwa wpisom ogromną moc pozycjonującą.

Dodaj stronę
     

Statystyki

 
 
Usługi budowlaneStrona główna
     
     
 

Kategorie

Katalog stron budowlanych

Zapraszamy do bezpłatnego zgłaszania witryn Państwa firm budowlanych, dzięki wpisowi w naszym katalogu zyskacie Państwo bezcenną reklamę, która jest niezbędna do zaistnienia w Internecie.

Dodaj swoją strone do katalogu
Budownictwo - Katalog

Regulamin katalogu

Przed zgłoszeniem swojej strony do katalogu zapoznaj się z poniższym regulaminem:


 • W katalogu będą publikowane wyłącznie strony posiadające polską wersję językową o wartościowej treści i wysokiej jakości (subiektywnej oceny treści i jakości strony dokonuje redaktor katalogu)
 • Opisy i tytuł zgłaszanej witryny powinny odzwierciedlać rzeczywistą zawartość strony.
 • Tytuł strony oraz opis muszą odzwierciedlać tematykę kategorii w jakiej znajduje się strona, czyli nie może zdarzyć się tak, iż podstrona z tytułem "Ogrodzenia" znajdzie się w kategorii Wyposażenie wnętrz.
 • Wszystkie pola formularza zgłoszeniowego powinny być wypełnione w języku polskim w poprawnej gramatycznie formie.
 • Odrzucane będą strony naruszające prawo, zawierające treści erotyczne, traktujące o hazardzie oraz te które zostaną uznane przez redaktora za naruszające dobre obyczaje lub czyjeś uczucia.
 • Największe szanse na zaakceptowanie mają strony, które posiadają wysoką wartość "PageRank", niski PR może być powodem nieprzyjęcia strony
 • W kategorii Fora, blogi, katalogi przyjmowane są tylko witryny o tematyce budownictwa, od każdej z nich wymagany jest link zwrotny umieszczony na zaindeksowanej stronie.
 • Istnieje możliwość podlinkowania własnego wpisu lub też strony głównej katalogu wykorzystując podany poniżej kod, co zapewni szybszą indeksację Wasze wpisu oraz nada jemu mocy.

  Link tekstowy:  Button: • Nie akceptujemy stron w budowie oraz stron chwilowo nieaktywnych.
 • Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany treści zgłoszonego wpisu.
 • Jedna strona może znajdować się maksymalnie w 3 podkategoriach katalogu.
 • Czas oczekiwania na akceptację wpisu jest uzależniona od ilości zgłoszonych wpisów.
 • Adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym służy wyłącznie do kontaktu redakcji z osobą zgłaszającą witrynę do katalogu.
 • Moderator może odrzucić wpis do katalogu jeśli uzna ze jest napisany niechlujnie, np. wtedy, gdy tytuł jest napisany dużymi literami, opis zaczyna się z małej litery lub nie kończy kropką, w tekście znajdują się "ozdobniki" tekstu typu .:=moja strona=:.
 • Kontakt z Administracją katalogu możliwy jest dzięki formularzowi kontaktowemu, który znajduje się w katalogu lub poprzez kontakt mailowy: moderator@ideo.pl
 • Użytkownik ma możliwość dokonania wpisu płatnego. Za zgłoszenie wpisu pobierana jest opłata 1.23zł z VAT.


administrator katalogu

           
     

Polecamy

Ranking stron

Kostka granitowa Gdańsk

śr. ocena: 4.94 oceniany: 1005 razy

Okna i Drzwi

śr. ocena: 4.88 oceniany: 793 razy

Wykończenia wnętrz Gdańsk

śr. ocena: 5 oceniany: 640 razy

ABC-Remonty glazura Oleba.pl

śr. ocena: 4.95 oceniany: 532 razy

Ocena energetyczna budynków

śr. ocena: 4.9 oceniany: 330 razy

Zobacz cały ranking

       
 
 
     

Nasza baza firm budowlanych jest unikalnym zbiorem witryn opartym na autorskim oprogramowaniu. Dzięki naszej wytężonej pracy oraz Państwa wartościowym wpisom uzyskacie efektywną reklamą dla własnej firmy - Budownictwo, firmy i usługi budowlane w sieci.

Katalog Budowlany