Budo

wnictwo

strony budowlane

 
Katalog firm budowlanych Mapa katalogu Kontakt
Materiały budowlane - katalog

Materiały budowlane

Materiały budowlane to najbardziej ogólna kategoria w naszym katalogu stron, zgłaszamy tutaj witryny firm, które zajmują się produkcją oraz sprzedażą materiałów budowlanych. Do tej kategorii możemy zaliczyć materiały wykorzystywane bezpośrednio przy budowie budynków jak również materiały służące do urządzenia i wykończenia mieszkań. Jeżeli nie istnieje bardziej sprecyzowana kategoria dla Państwa firmy budowlanej to proszę swoją stroną zgłosić właśnie tutaj, zachęcam do tego.

Dodaj stronę
     

Statystyki

 
 
Usługi budowlaneStrona główna
     
     
 

Kategorie

Kostka granitowa Gdańsk

http://www.wegiel-granit.pl

Dodano: 19-07-2013

Kostka granitowa Gdańsk

Trójmiejskie przedsiębiorstwo ERGE z siedzibą w Kowalach, położone przy obwodnicy Gdańska zaprasza do odwiedzenia strony firmowej www.wegiel-granit.pl. Na wspomnianej stronie znajduje się oferta sprzedaży materiałów budowlanych, w tym kostki brukowej i granitowej szarej, a także kolorowej. Dostępna kostka jest w wielu kolorach, a także jest możliwość przygotowania jej w różnych kształtach. Coraz modniejszy kamień znajduje zastosowanie przy wykładaniu chodników, alejek, podjazdów, dróg, placów, ogrodów, oczek wodnych, ścieżek, a także parkingów. Właściwości kostki, czyli jej odporność na wysokie i niskie temperatury, ścieranie, a także zużycie, powoduje że jest to bardzo wytrwały materiał budowlany. Cechy kostki, jak również możliwość komponowania jej z innymi tworzywami, takimi jak szkło, czy metal sprawiają, że kostki brukowe i granitowe znajdują coraz większe rzesze zwolenników przy pracach wykończeniowych, małej architektury oraz element ozdobny.

Oceniono na 4.9 pkt

Tagi

Katalog stron budowlanych

Zapraszamy do bezpłatnego zgłaszania witryn Państwa firm budowlanych, dzięki wpisowi w naszym katalogu zyskacie Państwo bezcenną reklamę, która jest niezbędna do zaistnienia w Internecie.

Dodaj swoją strone do katalogu
Sprzęt AGD - katalog
           
     

Polecamy

Ranking stron

Kostka granitowa Gdańsk

śr. ocena: 4.94 oceniany: 1005 razy

Okna i Drzwi

śr. ocena: 4.88 oceniany: 793 razy

Wykończenia wnętrz Gdańsk

śr. ocena: 5 oceniany: 640 razy

ABC-Remonty glazura Oleba.pl

śr. ocena: 4.95 oceniany: 532 razy

Ocena energetyczna budynków

śr. ocena: 4.9 oceniany: 330 razy

Zobacz cały ranking

       
 
 
     

Nasza baza firm budowlanych jest unikalnym zbiorem witryn opartym na autorskim oprogramowaniu. Dzięki naszej wytężonej pracy oraz Państwa wartościowym wpisom uzyskacie efektywną reklamą dla własnej firmy - Budownictwo, firmy i usługi budowlane w sieci.

Katalog Budowlany