Budo

wnictwo

strony budowlane

 
Katalog firm budowlanych Mapa katalogu Kontakt
Materiały budowlane - katalog

Instalacje

Instalacje budowlane w naszym katalogu stron, zapraszamy zarówno producentów, handlowców jak i firmy zajmujące się montażem instalacji w naszych budynkach do zgłoszenia swoich stron do naszego bezpłatnego zbioru witryn. W kategorii tej znajdziemy instalacje gazowe, wodne, kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, elektryczne, sanitarne oraz wentylacyjne. Bez nich nasz dom nie miałby prawa bytu, są jak układ krwionośny czy oddechowy w naszych mieszkaniach - warto o nie dbać.

Dodaj stronę
     

Statystyki

 
 
Usługi budowlaneStrona główna
     
     
 

Kategorie

Gastrorest.pl

http://www.gastrorest.pl

Dodano: 14-11-2017

Gastrorest.pl

Oferta dotyczy serii rozdrabniacza MC i MB 500 to młynki wolno stojące, profesjonalne, przemysłowe zaprojektowane do wielkich kuchni gastronomicznych, hotelowych, cateringowych, oraz na statki morskie i do przetwórstwa spożywczego. Super towar, niezawodny, ekonomicznie uzasadniony. Cechą ich jest bezawaryjny tryb pracy. Wszystkie modele posiadają ostrza wykonane ze specjalnego stopu stali. Oferowane stanowiska są gotowe do użycia. Posiadają specjalistyczny elektrozawór wody, wyłącznik elektryczny, sznur sieciowy, oraz pokrywę bezpieczeństwa z wyłącznikiem krańcowym i unikatową uszczelkę wałową. Urządzenia posiadają klasę bezpieczeństwa IP 55. Oferujemy też niezawodne, jedyne na rynku separatory tłuszczu automatyczne, wewnętrzne dla szerokiej gastronomii. Zapraszamy

Oceń stronę:

Tagi

Katalog stron budowlanych

Zapraszamy do bezpłatnego zgłaszania witryn Państwa firm budowlanych, dzięki wpisowi w naszym katalogu zyskacie Państwo bezcenną reklamę, która jest niezbędna do zaistnienia w Internecie.

Dodaj swoją strone do katalogu
Sprzęt AGD - katalog
           
     

Polecamy

Ranking stron

Kostka granitowa Gdańsk

śr. ocena: 4.94 oceniany: 1005 razy

Okna i Drzwi

śr. ocena: 4.88 oceniany: 793 razy

Wykończenia wnętrz Gdańsk

śr. ocena: 5 oceniany: 640 razy

ABC-Remonty glazura Oleba.pl

śr. ocena: 4.95 oceniany: 532 razy

Ocena energetyczna budynków

śr. ocena: 4.9 oceniany: 330 razy

Zobacz cały ranking

       
 
 
     

Nasza baza firm budowlanych jest unikalnym zbiorem witryn opartym na autorskim oprogramowaniu. Dzięki naszej wytężonej pracy oraz Państwa wartościowym wpisom uzyskacie efektywną reklamą dla własnej firmy - Budownictwo, firmy i usługi budowlane w sieci.

Katalog Budowlany