Budo

wnictwo

strony budowlane

 
Katalog firm budowlanych Mapa katalogu Kontakt
Materiały budowlane - katalog

Budownictwo - Katalog stron

Katalog stron budowlanych zrzesza witryny firm działających w branży budowlanej. Nasz katalog oparty jest na najbardziej rozbudowanym oraz nowoczesnym oprogramowaniu - to w połączeniu z naszą sumienną pracą oraz wszechstronną wiedzą zapewni Państwa firmie wspaniałą reklamę. Póki co zgłaszanie wpisów nic nie kosztuje, lecz z biegiem czasu może to ulec zmianie, dlatego proszę nie zwlekać i spędzić te kilka minut na stworzenie wartościowego oraz unikalnego wpisu.

Dodaj stronę
     

Statystyki

 
 
Usługi budowlaneStrona główna
     
     
 

Kategorie

Artykuły

  • 26-10-2017

Terakota - 3 najważniejsze powody, dla których warto nią pokryć podłogę

Urządzając dom czy też mieszkanie często długo zastanawiamy się co powinno przykrywać nasze podłogi, aby prezentowały się one niezwykle efektownie, były łatwe do utrzymania w czystości i przez długi czas zachowały estetyczny wygląd. Tak popularne w ostatnich latach laminowane panele podłogowe, choć modne i o efektownym wyglądzie, nie są niestety zbyt trwałe, łatwo się niszczą i szybko tracą na atrakcyjności. Szczególnie woda ma na nie wyjątkowo niekorzystny wpływ i może być przyczyną trwałego ich odkształcenia. Niezwykle pięknie prezentują się podłogi pokryte drewnianym parkietem czy też deską podłogową, lecz to rozwiązanie również nie jest idealne, a i pielęgnacja, jak również konserwacja są dość kłopotliwe. Najlepszym, najbardziej trwałym rozwiązaniem pozostają niezmiennie płytki podłogowe, które nie tylko prezentują się atrakcyjnie, ale są niezwykle odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych oraz wyjątkowo łatwe w pielęgnacji.

Terakota - płytki podłogowe, o jakich marzysz

Terakota to nic innego jak kamionkowe płytki produkowane z drobnoziarnistej, oczyszczonej glinki i zwykle pokryte warstwą szkliwa, choć nie jest to regułą. Są mało nasiąkliwe, dlatego mogą być z powodzeniem montowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Terakota może mieć idealnie gładką strukturę, co jest niewątpliwą zaletą podczas jej czyszczenia i pielęgnacji. Są również modele o fakturowanej powierzchni, które wyglądają niezwykle efektownie. Największy wybór terakoty podłogowej znajduje się w składach i marketach budowlanych. Nie trudno tam znaleźć wymarzony wzór płytek, który będzie idealnie wpasowywał się i podkreślał charakter urządzanych wnętrz.

Rustykalny styl, a może nowoczesny design

Wśród wielu ciekawych wzorów terakoty podłogowej niesłabnącą popularnością cieszą się te, utrzymane w stylu rustykalnym, pokryte oryginalnymi motywami i ciekawymi deseniami, choć całkiem gładkie, w naturalnych kolorach ziemi również przykuwają uwagę. Terakota podłogowa prezentuje się niezwykle efektownie praktycznie w każdym pomieszczeniu, a zwłaszcza w salonie, gdzie można najlepiej wyeksponować wyjątkowe piękno tej podłogi. Co więcej, położenie terakoty w pokoju dziennym daje pewność, że nawet intensywnie użytkowana długotrwale zachowa swój nienaganny wygląd. Również kuchnia jest pomieszczeniem, w którym zdecydowanie warto położyć kamionkowe płytki. Najlepiej jeśli terakota do kuchni będzie w stonowanym, jednolitym kolorze, doskonale harmonizująca z aranżacją tego pomieszczenia.

Katalog stron budowlanych

Zapraszamy do bezpłatnego zgłaszania witryn Państwa firm budowlanych, dzięki wpisowi w naszym katalogu zyskacie Państwo bezcenną reklamę, która jest niezbędna do zaistnienia w Internecie.

Dodaj swoją strone do katalogu
Sprzęt AGD - katalog
           
     

Polecamy

Ranking stron

Kostka granitowa Gdańsk

śr. ocena: 4.94 oceniany: 1005 razy

Okna i Drzwi

śr. ocena: 4.88 oceniany: 793 razy

Wykończenia wnętrz Gdańsk

śr. ocena: 5 oceniany: 640 razy

ABC-Remonty glazura Oleba.pl

śr. ocena: 4.95 oceniany: 532 razy

Ocena energetyczna budynków

śr. ocena: 4.9 oceniany: 330 razy

Zobacz cały ranking

       
 
 
     

Nasza baza firm budowlanych jest unikalnym zbiorem witryn opartym na autorskim oprogramowaniu. Dzięki naszej wytężonej pracy oraz Państwa wartościowym wpisom uzyskacie efektywną reklamą dla własnej firmy - Budownictwo, firmy i usługi budowlane w sieci.

Katalog Budowlany