Budo

wnictwo

strony budowlane

 
Katalog firm budowlanych Mapa katalogu Kontakt
Materiały budowlane - katalog

Architektura, biura projektowe

Kategoria Architektura, biura projektowe zawiera witryny firm zajmujących się projektowaniem oraz przeróbkami budynków zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych. Architekt czy też całe biuro architektów to wyjątkowo ważne osoby podczas budowy naszego domu, to właśnie on przeniesie nasze marzenia na papier tworząc gotowy projekt budynku. Zapraszamy właścicieli biur projektowych jak również samodzielnych architektów do zgłoszenia strony do naszego katalogu stron budowlanych.

Dodaj stronę
     

Statystyki

 
 
Usługi budowlaneStrona główna
     
     
 

Kategorie

Ocena energetyczna budynków

http://techneco.pl

Dodano: 04-07-2012

Ocena energetyczna budynków

Firma nasza zajmuje się wszelkimi aspektami związanymi z oceną energetyczną budynków - poczynając od wykonywania wysokiej precyzji świadectw charakterystyki energetycznej, na skomplikowanych analizach energochłonności instalacji i budynków, wraz ze szczegółowymi obliczeniami mostków cieplnych kończąc. Na naszej stronie, znajdą Państwo bardzo ciekawe i użyteczne aplikacje internetowe związane ze zużyciem energii w budynku przez Państwa posiadanym lub planowanym. Za ich pomocą można oszacować ile będzie kosztować ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody w zależności od powierzchni budynku, przyjętej grubości ocieplenia ścian czy też rozwiązania jego instalacji. Jeśli mamy już certyfikat energetyczny, możemy na podstawie danych w nim zawartych jeszcze dokładniej wyliczyć roczne nakłady na utrzymanie interesującego nas budynku, z uwzględnieniem gatunku używanego przez nas paliwa.

Oceniono na 4.9 pkt

Tagi

Katalog stron budowlanych

Zapraszamy do bezpłatnego zgłaszania witryn Państwa firm budowlanych, dzięki wpisowi w naszym katalogu zyskacie Państwo bezcenną reklamę, która jest niezbędna do zaistnienia w Internecie.

Dodaj swoją strone do katalogu
Sprzęt AGD - katalog
           
     

Polecamy

Ranking stron

Kostka granitowa Gdańsk

śr. ocena: 4.94 oceniany: 1005 razy

Okna i Drzwi

śr. ocena: 4.88 oceniany: 793 razy

Wykończenia wnętrz Gdańsk

śr. ocena: 5 oceniany: 640 razy

ABC-Remonty glazura Oleba.pl

śr. ocena: 4.95 oceniany: 532 razy

Ocena energetyczna budynków

śr. ocena: 4.9 oceniany: 330 razy

Zobacz cały ranking

       
 
 
     

Nasza baza firm budowlanych jest unikalnym zbiorem witryn opartym na autorskim oprogramowaniu. Dzięki naszej wytężonej pracy oraz Państwa wartościowym wpisom uzyskacie efektywną reklamą dla własnej firmy - Budownictwo, firmy i usługi budowlane w sieci.

Katalog Budowlany